دپارتمان هنر

هنر

گرافیک

فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است و توسط Adobe Systems توسعه یافته که برای ساختن عکس ها بکار می رود علاوه بر این نرم افزار های After effect ، Premiere ، Illustrator ، Indesign جزو مهمترین تولیدات نرم افزاری هستند که توسط Adobe System تولید شده اند.همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند ، به نوعی محتاج این نرم افزار هستند. فتوشاپ ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند . گرافیست ها ، ناشرین کتب و مجلات ، چاپخانه ها ، شرکت های تبلیعاتی ، طراحان سایت ، عکاس ها ، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها ، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند
 

نرم افزار ادوب ایلوستریتور، اولین بار توسط شرکت ادوب برای شرکت اپل مکینتاش در دسامبر ۱۹۸۶ منتشر شد. نسخه عمومی آن در سال ۱۹۸۸ به بازار معرفی شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

نرم افزار ادوب ایلوستریتور به معنی تصویر گر، یک نرم افزار قدرتمند جهت طراحی های وکتور یا برداری می باشد. این نرم افزار در ظاهر شباهت های زیادی به نرم افزار فتوشاپ دارد، اما در حقیقت از نظر کاربرد، این دو نرم افزار کاملامتفاوتند.
|

سرفصل دوره آموزشی photoshop  --> کلیک کنید

سرفصل دوره آموزشی Illustartor  --> کلیک کنید

برنامه کلاسی گروه گرافیک
نام دوره مدت زمان پیش نیاز روز های تشکیل شهریه تاریخ شروع معرفی دوره ثبت نام

نمونه کار دانشپذیران

نمونه کار دانشپذیران گروه گرافیک

  • Corel

    Corel

عکاسی

همزمان با فراگیر شدن تکنولوژی دیجیتال، دوربین های عکاسی آنالوگ همگام با این تحول جای خود را به دوربین های دیجیتال دادند.

این تغییر باعث شد تا استفاده از دوربین عمومیت بیشتری پیدا کند و حجم گسترده ای از تصاویر توسط این دوربین ها ثبت و تولید گردد.

اما واقعیت این است که دوربین به تنهایی توانایی خلق کردن ندارد و این عکاس است که با بکارگیری اصول تکنیکی و مبانی هنرهای تجسمی، توسط دوربین عکاسی میکند. اینکه چگونه دوربین را تنظیم کند، از چه سرعت یا دیافراگم یا لنزی استفاده کند، چگونه قاب ببندد، از چه نوری استفاده کند یا در چه زمانی عکاسی کند...

این دوره در طول 110ساعت میکوشد تا این مسائل و تکنیک ها  را به شما بیاموزد

برنامه کلاسی گروه عکاسی
نام دوره مدت زمان پیش نیاز روز های تشکیل شهریه تاریخ شروع معرفی دوره ثبت نام
سینمای دیجیتال
برنامه کلاسی گروه سینمای دیجیتال
نام دوره مدت زمان پیش نیاز روز های تشکیل شهریه تاریخ شروع معرفی دوره ثبت نام
هنرهای تجسمی
برنامه کلاسی گروه هنرهای تجسمی
نام دوره مدت زمان پیش نیاز روز های تشکیل شهریه تاریخ شروع معرفی دوره ثبت نام
طراحی و نقاشی مقدماتی 60 ساعت ندارد دوشنبه-سه شنبه 10-14 13,200,000 ریال تماس بگیرید
طلا و جواهرات

مراحل متعددی طی می شود تا یک محصول، تولید شده و مورد استفاده قرار گیرد. از مهمترین آنها می توان به خلق ایده و ساخت قالب اصلی اشاره کرد که پس از انجام دیگر مراحل تولید، محصول نهایی وارد بازار می شود. در گذشته ایده اولیه، توسط هنرمند صنعتگر به شیوه سنتی توسط ابزار دست روی فلز نقره یا موم، قالب سازی شده و نتیجه کار برای تولید انبوه وارد سایر مراحل می شد.

طراحی جواهر و طلا با کامپیوتر

طراحی با کامپیوتر مزیت هایی نسبت به روش سنتی دارد که مهم ترین آنها عبارتند از :

  • بالا رفتن سرعت , دقت و ظرافت در طراحی و از بین رفتن محدودیتهای طراحی جواهر با دست . این مورد یکی از مهمترین مزیت های طراحی جواهر با کامپیوتر است.
  • توانایی کم کردن وزن کار تا پایین ترین حد ممکن .
  • تعیین وزن فلز , تعداد و وزن سنگهای مصرفی قبل از ساخت و محاسبه قیمت آن .
  • توانایی گرفتن عکس مجازی از مدل طراحی شده قبل از صرف هزینه های زیاد برای ساخت مدل .
  • قیمت پایین ابزار و تجهیزات لازم برای طراحی با رایانه در مقایسه با روشهای سنتی
  • طراحی با نرم افزار های ماتریکس و راینو گلد به شما این امکان را میدهد تا مدل سه بعدی اولیه را قبل از ساخت مشاهده کرده و تغییراتی را به لحاظ شکل , سایز , رنگ و متریال را اعمال کنید.

طراحی جواهرات با دست یکی از روش های کلاسیک و کاربردی برای طراحی جواهرات است .

در این روش ما طرح و ایده ایی را که داریم را بر روی کاغذ می آوریم و بعد از اینکه احیانا تغییراتی را در طرحی که روی کاغذ آورده ایم پیاده کردیم نسبت به ساخت جواهری با طراحی قوی اقدام می کنیم .
هنگامی که ما با دست شروع به طراحی می کنیم ، فرصت شکوفایی استعدادها ، ایده ها و خلاقیت های هنری را در کنار طراحی برای خود فراهم می کنیم .
در واقع با طراحی جواهرات با دستمی توانید ایده های ابتکاری و جالب خود را بر روی کاغذ پیاده سازی نموده و سپس به ساخت جواهرات بسیار زیبا بر اساس طرح های متنوع خود بپردازید.
طراحی جواهرات با دست یکی از سرگرمی های مطلوب و با ارزش است که با استفاده از آن می توانید علاوه بر لذت بردن از انجام یک کار هنری به طراحی جواهرات بسیار زیبا بپردازید و به این ترتیب درآمد مناسبی را نیز در این زمینه به دست آورید.

برنامه کلاسی گروه طلا و جواهرات
نام دوره مدت زمان پیش نیاز روز های تشکیل شهریه تاریخ شروع معرفی دوره ثبت نام