دپارتمان هنر

هنر

گرافیک

فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است و توسط Adobe Systems توسعه یافته که برای ساختن عکس ها بکار می رود علاوه بر این نرم افزار های After effect ، Premiere ، Illustrator ، Indesign جزو مهمترین تولیدات نرم افزاری هستند که توسط Adobe System تولید شده اند.همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند ، به نوعی محتاج این نرم افزار هستند. فتوشاپ ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند . گرافیست ها ، ناشرین کتب و مجلات ، چاپخانه ها ، شرکت های تبلیعاتی ، طراحان سایت ، عکاس ها ، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها ، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند
 

نرم افزار ادوب ایلوستریتور، اولین بار توسط شرکت ادوب برای شرکت اپل مکینتاش در دسامبر ۱۹۸۶ منتشر شد. نسخه عمومی آن در سال ۱۹۸۸ به بازار معرفی شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

نرم افزار ادوب ایلوستریتور به معنی تصویر گر، یک نرم افزار قدرتمند جهت طراحی های وکتور یا برداری می باشد. این نرم افزار در ظاهر شباهت های زیادی به نرم افزار فتوشاپ دارد، اما در حقیقت از نظر کاربرد، این دو نرم افزار کاملامتفاوتند.
|

سرفصل دوره آموزشی photoshop  --> کلیک کنید

سرفصل دوره آموزشی Illustartor  --> کلیک کنید

برنامه کلاسی گروه گرافیک
نام دوره مدت زمان پیش نیاز روز های تشکیل شهریه تاریخ شروع معرفی دوره ثبت نام

نمونه کار دانشپذیران

نمونه کار دانشپذیران گروه گرافیک

  • Corel

    Corel

عکاسی

همزمان با فراگیر شدن تکنولوژی دیجیتال، دوربین های عکاسی آنالوگ همگام با این تحول جای خود را به دوربین های دیجیتال دادند.

این تغییر باعث شد تا استفاده از دوربین عمومیت بیشتری پیدا کند و حجم گسترده ای از تصاویر توسط این دوربین ها ثبت و تولید گردد.

اما واقعیت این است که دوربین به تنهایی توانایی خلق کردن ندارد و این عکاس است که با بکارگیری اصول تکنیکی و مبانی هنرهای تجسمی، توسط دوربین عکاسی میکند. اینکه چگونه دوربین را تنظیم کند، از چه سرعت یا دیافراگم یا لنزی استفاده کند، چگونه قاب ببندد، از چه نوری استفاده کند یا در چه زمانی عکاسی کند...

این دوره در طول 110ساعت میکوشد تا این مسائل و تکنیک ها  را به شما بیاموزد

برنامه کلاسی گروه عکاسی
نام دوره مدت زمان پیش نیاز روز های تشکیل شهریه تاریخ شروع معرفی دوره ثبت نام
کارگاه عکاسی پرتره 41 ساعت ندارد چهارشنبه 17-20 29,400,000 ریال 1400/11/20
سینمای دیجیتال
برنامه کلاسی گروه سینمای دیجیتال
نام دوره مدت زمان پیش نیاز روز های تشکیل شهریه تاریخ شروع معرفی دوره ثبت نام
فیلمنامه نویسی کلاسیک 48 ساعت ندارد پنجشنبه 9-13 18,562,500 ریال 1400/11/28
هنرهای تجسمی
برنامه کلاسی گروه هنرهای تجسمی
نام دوره مدت زمان پیش نیاز روز های تشکیل شهریه تاریخ شروع معرفی دوره ثبت نام